АКТУАЛЬНО

Працівники Лікувально-діагностичного центру святого Луки долучилися до благодійної акції «Консультація у подарунок»

Середа, 19 червня 2019, 12:21
У рамках цієї акції протягом суботи, 15 червня 2019 року, напередодні свого професійного свята лікарі Центру святого Луки Івано-Франківського архиєпархіального управління УГКЦ надали тридцять абсолютно безкоштовних консультацій вузьких спеціалістів.

«Допомога ближньому – справді благородна річ. Допомагати – це важка праця, прояв відкритого серця та одночасно покращення здоров’я. Саме тому своє професійне свято ми воліли відзначити якось по-особливому, зокрема – допомогти нашим людям отримати якісні послуги безкоштовно», – кажуть працівники центру.

Керівництво закладу висловлює щирі слова вдячності колегам-медикам за спільну благодійну роботу, плануючи проводити такі акції й надалі.

Напередодні медиків також привітав із професійним святом архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин.

Цікаво зазначити, що лише протягом весняного періоду Центр святого Луки надав п’ятсот шістдесят шість безкоштовних та пільгових медичних послуг особам, котрі через складне матеріальне становище часто не можуть собі дозволити отримати якісну діагностику. До таких категорій належать: учасники АТО, малозабезпечені, багатодітні  сім’ї, люди, котрі перебувають на групах інвалідності та просто ті, в кого зараз склалися складні обставини в житті.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Єдність є в сутності, в глибині, в природі греко-католиків», — владика Венедикт Алексійчук в інтерв’ю про три мрії УГКЦ16 липня

Після зустрічі проводу Української Греко-Католицької Церкви із Папою Франциском та Римською курією у Ватикані владика Венедикт...

МЕДІА
Prev Next