АКТУАЛЬНО

Працівники Живого ТБ провели в Дрогобичі медіатренінг

П'ятниця, 26 листопада 2021, 12:42
У реколекційному центрі “Самарянин” Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ у Дрогобичі 23-24 листопада 2021 року Божого проходив медіатренінг від Живого ТБ, організований Комісією у справах молоді СДЄ, яку очолює о.Андрій Бунь.

Учасники тренінгу навчалися в трьох групах: оператори/фотографи, інженери, режисери, де своїми вміннями і навичками з ними ділилися працівники Живого ТБ: режисер Марічка Довганик, технічний директор Іван Довганик, оператор Олександр Савранський.

У рамках тренінгу учасники відвідали Дрогобицьку солеварню, історичну пам'ятку - церкву Святого Юра, молилися у храмі Святих Софії, Віри, Надії, Любові, де вдосконалювали навички ведення трансляції Святої Літургії.

Усі, хто брав участь у навчаннях, висловили слова вдячності гостям із Києва за те, що поділилися своїм досвідом у медійній сфері, а о. Андрій Бунь подарував їм на згадку ікони, які написав на дереві відомий іконописець із Дрогобича Лев Скоп.

www.sde.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава в неділю перед Богоявленням18 січня

Ми, християни, покликані слухати голосу Івана Хрестителя і виконати свою, людську, частину домашнього завдання – підготуватися до...

МЕДІА
Prev Next