АКТУАЛЬНО

Православний священик "штурмував" дім греко-католицького душпастиря

П'ятниця, 30 січня 2009, 09:35
21 січня 2009 року священик Української Православної Церкви Московського Патріархату разом з трьома десятками прихожан вдерся на подвір'я греко-католицького священика в смт. Іванівка Одеської області. Протистояння спровокувала церемонія відспівування померлої жінки, дочка якої звернулася за допомогою до греко-католицького священика.
21 січня 2009 року священик Української Православної Церкви Московського Патріархату разом з трьома десятками прихожан вдерся на подвір'я греко-католицького священика в смт. Іванівка Одеської області. Протистояння спровокувала церемонія відспівування померлої жінки, дочка якої звернулася за допомогою до греко-католицького священика. Згідно офіційної інформації Одесько-Кримського екзархату УГКЦ, православний священик Володимир Ущапівський був обурений тим, що чин відспівування здійснюватимуть саме греко-католики. Разом з 30 своїми прибічниками, він організував «хресний хід» до двору настоятеля греко-католицького храму Переображення ГНІХ о. Юрія Кашуби. Після приходу на подвір‘я, православні почали насильно витягувати дружину священика УГКЦ з із будинку на вулицю, тоді як сам о. Юрій перебував з із пастирським візитом в одного зі своїх прихожан. Завдяки своєчасному втручанню правоохоронних органів ескалації конфлікту удалося уникнути. Співробітники міліції склали акт порушення священиком УПЦ МП і його прихожанами громадського громадського порядку.

Релігійне Управління Одесько-Кримського екзархату УГКЦ

http://www.cerkva.od.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=258&Itemid=1
ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Рафаїл Турконяк: «Переклад Острозької Біблії тривав 30 років»13 липня

Отець Рафаїл Турконяк, архимандрит Студійського уставу, перекладач Острозької Біблії, професор Острозької академії, лауреат...

МЕДІА
Prev Next