АКТУАЛЬНО

Представник благодійної організації CNEWA CANADA ознайомився з життям та потребами Київської архиєпархії УГКЦ

Четвер, 26 листопада 2015, 09:27
25 листопада 2015 року в курії Київської архиєпархії УГКЦ відбулася робоча зустріч єпархіального економа з Каролем Етью, директором благодійної організації CNEWA CANADA (Католицька асоціація допомоги Близькому Сходу). Повідомляє прес-служба Київської архиєпархії УГКЦ.

Під час зустрічі було представлено актуальний стан, потреби Київської архиєпархії. В розмові о. Іван Сохан, економ Київської архиєпархії УГКЦ, подякував за багаторічну співпрацю та за підтримку локальної Церкви. В свою чергу п. Кароль висловив бажання дізнатися більше про життя Київської архиєпархії, сприяти її розвитку.

Зазначимо, благодійна організація CNEWA CANADA - Католицька асоціація допомоги Близькому Сходу заснована Папою Пієм ХІ в 1926 році. CNEWA працює для, через, і зі Східними Католицькими Церквами. Діяльність організації спрямована на допомогу Церкві, захист людської гідності та сприяє досягненню єдності християн.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Синоду Єпископів УГКЦ 2018 року17 вересня

Від 2 до 11 вересня 2018 року Божого в м. Львові-Брюховичах проходив Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, в якому брало...

МЕДІА
Prev Next