АКТУАЛЬНО

Представник Душпастирської ради при ДПтС України висловив солідарність Церков щодо захисту прав персоналу пенітенціарної служби

П'ятниця, 19 лютого 2016, 15:35
19 лютого 2016 року у Львові відбулося регіональне засідання Національної профспілки персоналу Пенітенціарної служби України, на якому обговорили необхідність захисту прав персоналу служби під час здійснення пенітенціарної реформи. Протоієрей Костянтин Пантелей від імені Душпастирської ради при Державній пенітенціарній службі України висловив солідарність із справедливими вимогами до уряду щодо зміни ставлення до персоналу ДПтС.

З огляду на дні національної жалоби, в які вшановується пам'ять загиблих 18-20 лютого 2014 року під час громадянського протесту проти беззаконь влади, а також пам'яті полеглих захисників Батьківщини під Дебальцевим, засідання розпочалося із заупокійної молитви. На семінарі-нараді голова профспілки Олег Андрієнко наголосив на відповідальності керівників місцевих профспілкових осередків за забезпечення соціально-правового захисту людей. Це стосується працівників органів і установ Державної пенітенціарної служби і тих, на кого, на жаль, чекають масштабні скорочення. 

"Тема пенітенціарної служби - незрозуміла суспільству, - зазначив о. Костянтин, - певен, необхідно створити соціальний ролик, який пояснить суть і покликання пенітенціарної служби, покаже особу пенітенціарія. Це сприятиме дозріванню громадської думки. Над цим треба працювати".

Прес-служба Відділу пенітенціарного душпастирства УГКЦ

 

ПУБЛІКАЦІЇ

«Богослов’я − це своєрідний мозок Церкви, це її інтелектуальне життя!» − десять тез про богослов’я в Україні14 грудня

Перспективи розвитку богослов’я в Україні обговорювали в прямому ефірі програми «Відкрита Церква. Діалоги». Гостем студії «Живого ТБ» був...

МЕДІА
Prev Next