АКТУАЛЬНО

Представник Міноборони: «У зоні АТО найбільше побувало греко-католицьких військових капеланів»

Вівторок, 23 грудня 2014, 13:50
У зоні проведення Антитерористичної операції з усіх військових капеланів, які служать українським військовим, найбільше побувало капеланів Української Греко-Католицької Церкви. Про це сьогодні під час VIII З’їзду військових капеланів УГКЦ у Києві сказав Руслан Коханчук, полковник, старший офіцер Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України.

«Маємо велику потребу в служінні капеланів. Скільки б вас не прийшло, завжди буде мало. Близько 40 тисяч військовослужбовців потребують психологічної підтримки. І ви надаєте її. Інколи більше, ніж уділяєте святі таїнства. Дякую вам», - зазначив Руслан Коханчук.

Особливо пан полковник подякував Блаженнішому Любомиру, що той підтримував військових, загалом і поодинці. «Дякую Греко-Католицькій Церкві, владиці Михайлу (Колтунові). З усіх капеланів, які були в зоні АТО, це були представники УГКЦ (близько сорока). Ми вам вдячні», - додав представник Міноборони.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ, у 19-ту неділю по Зісланні Святого Духа19 жовтня

Сьогодні Христос каже нам, щоб ми так чинили, так ставилися до кожної людини, як ставиться до людини сам Господь Бог. Навіть більше, Він...

МЕДІА
Prev Next