АКТУАЛЬНО

Представник УГКЦ взяв участь в Екуменічній асамблеї в Майнці

Понеділок, 05 травня 2014, 15:17
З 30 квітня по 4 травня в м. Майнц (Німеччина) під гаслом «Майбутнє, якого ми прагнемо – життя замість знищення» відбулася Екуменічна асамблея, у якій взяв участь проф. Володимир Шеремета, керівник Бюро УГКЦ з питань екології.

Уже традиційно тема християнської відповідальності за створений Богом світ є одним із ключових пунктів екуменічного діалогу поряд із темами справедливості та миру в сучасному світі. Екуменічна асамблея в Майці, починаючи від першого дня, тема якого була: «Батьківщина Земля – справедливість, мир, збереження створіння і екуменічна духовність», особливу увагу приділила також сучасним екологічним проблемам та ролі християн у їх вирішенні. Поряд із пленарними засіданнями протягом 5 днів відбулася праця у понад 150 робочих секціях та різних тематичних заходах.

Учасники Асамблеї вбачають причини змін клімату, виснаження природних ресурсів, воєнних конфліктів та зростання бідності у світі в існуючому суспільно-економічному порядку та споживацькому ставленні, що призводять до того, що багато людей залишаються «за бортом». У цьому сенсі зусилля Екуменічної асамблеї були сконцентровані на пошук інструментів для «великої трансформації», передумовою якої є внутрішні зміни людей на стійкій духовній основі.

У рамках Асамблеї в церкві Христа м. Майнца відбулося екуменічне богослужіння, під час якого учасники Асамблеї молилися за мир у всьому світі та зокрема за мир в Україні.

Організатори сподіваються, що захід стане вагомим внеском на паломницькому шляху християн і Церков до справедливості, миру і збереження створіння, до якого закликала в минулому році Всесвітня рада Церков.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Заява Ради Церков щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні24 лютого

Заява Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні

МЕДІА
Prev Next