АКТУАЛЬНО

Представники Душпастирської ради при ДПтС України висловили солідарність з пенітенціарною профспілкою

П'ятниця, 27 травня 2016, 11:28
26 травня 2016 року представники Душпастирської ради при ДПтС України, як гості, узяли участь у ІІІ З'їзді Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ Державної пенітенціарної служби. Капелани засвідчили свою солідарність із персоналом ДПтС України у захисті соціальних і трудових прав. Пенітенціарна реформа є викликом і необхідністю сучасності. Священики ствердили, що сьогодні бракує публічного обговорення і ясного розуміння як процесу, так і філософії змін, передбачених пенітенціарною реформою.

Про це повідомив о. Констянтин Пантелей.

З'їзд, який відбувся в Києві 25-27 травня, підсумовує п'ятилітню діяльність профспілки. Він збігся у часі, коли у зв'язку з постановою Кабінету Міністрів України про ліквідацію Державної пенітенціарної служби України відбувається фактичне порушення соціальних і трудових прав службовців через відсутність публічного обговорення та діалогу із суспільством, із профспілкою стосовно захисту соціальних і трудових прав персоналу. Пастор В’ячеслав Когут, помічник керівника відділу соціального служіння Євангельської Християнська Церква (п'ятдесятники), протоієрей Віктор Яценко, голова Синодального відділу Української Православної Церкви у справах пастирської опіки пенітенціарної системи, і протоієрей Костянтин Пантелей, керівник Відділу душпастирства у пенітенціарній системі України Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви, висловили підтримку проактивної позиції профспілки. Вони підкреслили необхідність солідарних дій для публічного діалогу з усіх питань пенітенціарної реформи, яка має проводитися в дусі соціального партнерства між теоретиками і практиками пенітенціарної справи, громадськими та релігійними організаціями, залученими до процесу повернення громадян, що порушили закон, до суспільного життя.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав привітав Блаженнішого Епіфанія18 грудня

У цей знаменний момент я простягаю руку від імені нашої Церкви до Вас та всіх православних братів, пропонуючи вам почати разом торувати наш...

МЕДІА
Prev Next