АКТУАЛЬНО

Представники «Карітасу» з Чернівців поділилися досвідом зі своїми колегами з Коломиї

Понеділок, 25 травня 2020, 11:45
Із заснуванням у вересні 2017 року Чернівецької єпархії на Буковині почав активно діяти і благодійний фонд «Карітас», що є видимим знаком любові Церкви до дітей Божих.

«Карітас» – це те, що перемінює жорстокий світ і є інструментом у руках Божих, але потрібно бути самим запаленим вогнем любові Духа Святого, щоби могти цю любов передати потребуючому», – переконані у новоствореній організації.

Прагнучи перейняти досвід роботи в «Божих проєктах любові», «Карітас-Чернівці» відвідав «Карітас-Коломия», який уже діє впродовж вісімнадцяти років. «Чесно кажучи, це вражає: праця з дітьми з обмеженими можливостями, дитячий садочок, католицька школа, нічліжка для бездомних, адаптація та навчання праці для людей з вадами, фандрейзинг – це те, що можливо було побачити за один день. А найголовніше – як Господь веде тих, хто готовий йти за Ним!» – діляться враженнями чернівчани.

За час відвідин «Карітасу-Коломиї» для гостей були проведені семінари з бухгалтерської справи,  діяльності проєктного відділу, юридично-адміністративного, фінансово-благодійного  та  відділу роботи з дітьми з обмеженими можливостями.

Буковинці вдячні за відкритість директору Коломийського Карітасу о. Сергію Триф'яку.

Надалі вони планують пройти подібні навчання ще у двох Карітасах – Івано-Франківська та Дрогобича. А поки що просять про допомогу в Духа Святого,  щоб і в Чернівцях втілити щонайменше декілька напрямків такого служіння любов’ю.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.cv.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next