АКТУАЛЬНО

Представники Київської семінарії взяли участь у зустрічі, що відбулася в Міністерстві освіти та науки

П'ятниця, 29 червня 2018, 11:57
26 червня 2018 року в Міністерстві освіти і науки України відбулася зустріч представників та керівників вищих духовних навчальних закладів України з першим заступником міністра Володимиром Віталійовичем Ковтунцем.

На зустрічі були присутні ректор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ прот. Петро Жук і префект із навчальної частини о. Роман Островський. На ній відбулося обговорення питань, пов’язаних із можливістю акредитації духовних навчальних закладів України, а також їхнього ліцензування. Також йшлося про питання фахових видань, що існують у духовних закладах освіти та підняття їхнього рівня до такого, що відповідає державним нормам.

Керівництво міністерства відповіло на поставленні представниками духовних навчальних закладів запитання. Крім цього, було обговорено перспективи, можливості та виклики щодо взаємодії Церкви й держави в галузі духовної освіти.

Прес-служба Київської архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

“Жива парафія буває тоді, коли присутній живий контакт з людьми”, — о. Степан Угрин 14 грудня

Секуляризація, просвітництво та вихід із зони власного комфорту — ці слова отець Степан Угрин, священик Української Греко-Католицької...

МЕДІА
Prev Next