АКТУАЛЬНО

Представники Міністерства оборони України святили лозу у США

Середа, 04 квітня 2018, 14:34
Делегація Міністерства оборони України, перебуваючи із робочим візитом у США, у Квітну неділю взяла участь у Божественній Літургії в церкві Святого архистратига Михаїла міста Йонкерс.

У складі делегації були: Садовський Микола Стeпанович – директор Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони, та генерал-лейтенант Ткачук Павло Петрович – начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного.

Гостей супроводжував військовий аташе Посольства України в США – полковник Андрій Ординович. Під час молитви парох парафії о. Кирило Анджелов та його помічник о. Василь Бегай привітали шановних гостей. Військовослужбовці мали змогу поспілкуватись із українською громадою та підняти державний прапор України на площі перед храмом.

Для української громади у Йонкерс це була справді особлива та радісна подія.

Українські генерали висловили вдячність парафіянам церкви Святого архистратига Михаїла міста Йонкерс за їх невтомну працю для добра України та вручили представникам громади військові відзнаки.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.kapelanstvo.info

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку в Україні, борець з алкоголізмом та просвітитель українців22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next