АКТУАЛЬНО

Представники Самбірсько-Дрогобицької єпархії ознайомилися з роботою центрів соціально-психологічної допомоги у Німеччині

Вівторок, 30 липня 2019, 09:46
Завершився кількаденний робочий візит представників Самбірсько-Дрогобицької єпархії до центрів соціально-психологічної допомоги у Німеччині. Учасники візиту поспілкувалися із психологами соціально-психологічного центру в таборі для біженців м. Трір, регіон Рейнланд-Пфальц (Західна Німеччина), дізналися, як влаштована структура кризової інтервенції для біженців у Німеччині та змогли порівняти і поділитися українським досвідом.

«На перший погляд може видатися, що завдання психологів у Німеччині та психологів в Україні дуже різні. Проте це не так. Як і біженці, що прибувають в Європу, так і українці, що постраждали від війни на Сході України, пережили дуже схожий досвід війни. Тому принципи допомоги в нас єдині. Особливо цінним стає досвід німецьких колег, адже він надзвичайно систематизований – кожен відповідає за свою конкретну ланку роботи. Для нас це було дуже цікаво. І ми привезли додому багато ідей, як можна структурувати та покращити психологічну і соціальну роботу для осіб, що пережили травматичні події в нашій єпархії», - ділиться враженнями психолог Мар’яна Бісик, котра відповідає за діяльність Центру психологічної допомоги у СДЄ. Важливим акцентом візиту було ознайомленням із загальними принципами функціонування табору для біженців, у якому, до речі, перебуває і декілька українців.

Наступним етапом візиту було знайомство із структурою праці Карітасу м. Майєн. Невеличке містечко у західній Німеччині стає місцем поселення багатьох біженців. Працівники Карітасу радо ділилися своїм досвідом соціальної і психологічної роботи із дітьми та дорослими, що пережили травматичні події. Представники із СДЄ поділилися також особливим досвідом допомоги постраждалим від війни на Сході України.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://www.sde.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next