АКТУАЛЬНО

Пресанонс: «Laudato Si: екологічний внесок для сталого розвитку суспільства»

П'ятниця, 06 грудня 2019, 14:26
Бюро УГКЦ з питань екології запрошує на міжнародну науково-практичну конференцію «Laudato Si: екологічний внесок для сталого розвитку суспільства» (10-11 грудня у конференц-залі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міносвіти, за адресою вул. Вишгородська, 19, м. Київ. Початок о 10:00).

Конференція об’єднає науковців, представників влади, державних та релігійних природоохоронних інституцій, громадських організацій та людей доброї волі у пошуку відповідей на сучасні екологічні виклики у світлі «Laudato Si – Славен будь: про турботу за наш спільний дім» Папи Франциска. У конференції візьмуть участь науковці та фахівці-експерти із семи країн, а також викладачі з понад десяти вищих навчальних закладів.

Співорганізатори конференції: Міжнародне екологічне об’єднання «Відповідальність за створіння», Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, Національний університет «Києво-Могилянська академія», ГО «Екологія. Право. Людина» та ГО «Зелений ковчег» за партнерської співучасті Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління і Оргуського інформаційно-просвітницького центру.

Детальніша інформація про конференцію
Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології


ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Теодосій Роман Грень: «Велика кількість покинутих дітей – це лакмусовий папірець морального стану суспільства» 10 серпня

Доктор Теодосій Роман Грень, ЧСВВ, віцеректор Папської колегії святого Йосафата, редактор Українського відділу Ватиканської дикастерії...

МЕДІА
Prev Next