АКТУАЛЬНО

Презентація Недержавного пенсійного фонду "Покрова" в Івано-Франківську

Четвер, 23 жовтня 2008, 11:31
У приміщенні Катихетичного центру біля Катедрального собору Святого Воскресіння ГНІХ в м. Івано-Франківську відбулася прес-конференція, на якій було повідомлено про відкриття Недержавного пенсійного фонду "Покрова".
У приміщенні Катихетичного центру біля Катедрального собору Святого Воскресіння ГНІХ в м. Івано-Франківську  відбулася прес-конференція, на якій було повідомлено про відкриття Недержавного пенсійного фонду "Покрова". Прес-конференція була підготовлена з метою висвітленя в ЗМІ інформації про заснування, діяльність і перспективи розвитку даного пенсійного фонду, який створений Главою УГКЦ Блаженнішим Любомиром для соціального захисту духовенства та вірних УГКЦ. В президії були: Преосвященний Владика Володимир (Війтишин), член Надзірної ради фонду, о. митр. Василь Копичин, голова Наглядової ради фонду, п. Володимир Ульянов, голова Наглядової ради "Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів", о. митр. Михайло Залеський, Єпархіальний економ, та п. Марія Залеська, представник фонду від Івано-Франківськох єпархії УГКЦ. В залі були присутні представники місцевих телерадіокомпаній. Вони мали можливість задати свої запитання про пенсійних фонд, заснований Церквою. Офіційно свою діяльність Недержавний пенсійний фонд "Покрова" розпочав 1 вересня 2008 року. Серед головних пріоритетів фонду слід зауважити забезпечення надійного довгострокового збереження пенсійних накопичень, безумовне гарантування прав і законних інтересів учасників фонду з моменту укладення пенсійного контракту та виплата в майбутньому недержавної пенсії, яка не впливатиме на розмір державної пенсії. Після прес-конференції відбулася зустріч з деканами Івано-Франківської єпархії УГКЦ, де йшлося про створення представництва фонду в єпархії. Детальну інформацію про фонд можна отримати на веб-сторінці www.pokrova.in, та за безкоштовним номером в Україні (цілодобово) в інформаційному центрі 8 800 503 63 90.

о. Юрій Трухан, секретар Владики Володимира

http://www.if-eparchia.org.ua/component/content/article/1/660-pokrova.html
ПУБЛІКАЦІЇ

Господня молитва: що означає Боже Царство і чому ми просимо про його прихід?19 вересня

У 19-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #досутпно_про_важливе» Глава Церкви пояснив зміст другого прохання Господньої...

МЕДІА
Prev Next