www.petrapavla.org.ua." />
АКТУАЛЬНО

Презентовано офіційну веб-сторінку храму Святих апостолів Петра і Павла (Костел Єзуїтів) у Львові

Четвер, 28 жовтня 2010, 18:12
У середу, 27 жовтня, під час прес-конференції у храмі Святих апостолів Петра і Павла УГКЦ (костел єзуїтів), що у місті Львові на вул. Театральній, 11, було презентовано офіційну веб-сторінку храму www.petrapavla.org.ua.
У середу, 27 жовтня, під час прес-конференції у храмі Святих апостолів Петра і Павла УГКЦ (костел єзуїтів), що у місті Львові на вул. Театральній, 11, було презентовано офіційну веб-сторінку храму www.petrapavla.org.ua. Як ми повідомляли раніше, 8 липня 2010 року рішенням сесії Львівської міської ради храм Святих апостолів Петра і Павла – колишній костел єзуїтів, пам’ятку архітектури початку XVI століття було передано у власність Курії Львівської архиєпархії УГКЦ. Зважаючи на те, що у минулому цю культову споруду використовували під гарнізонний храм міста, святинею опікуються капелани Центру військового капеланства Курії Львівської архиєпархії УГКЦ. Цього року минає 400 років із дня закладення першого каменя під будівництво храму, а також 380 років з дня відкриття та освячення храму. На жаль, храм поки що закритий для богослужінь і  відвідування, оскільки в ньому знаходиться понад 2 млн книг Бібліотеки ім. В. Стефаника НАН України. Капелани Центру військового капеланства сподіваються, що новостворена веб-сторінка храму дозволить багатьом мешканцям Львова, а також туристам ознайомитися із його внутрішньою красою, а також приверне увагу тих, кому небайдуже відродження цієї святині. Цікавинкою інтернет-сторінки є те, що на ній капелани запрошують стати учасниками так званої «віртуальної» парафії. Цей розділ розрахований на тих, хто вже тепер, навіть коли храм закритий, бажає приєднатися до спільноти парафіян храму та брати активну участь у його відродженні. Щоб стати парафіянином храму, потрібно пройти окрему реєстрацію. Запрошуємо усіх охочих приєднуватися до нашої парафії.

Прес-центр Центру військового капеланства УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Рафаїл Турконяк: «Переклад Острозької Біблії тривав 30 років»13 липня

Отець Рафаїл Турконяк, архимандрит Студійського уставу, перекладач Острозької Біблії, професор Острозької академії, лауреат...

МЕДІА
Prev Next