АКТУАЛЬНО

Президент Єпископської конференції Італії висловив підтримку українському народу

Четвер, 27 січня 2022, 18:24
У зв’язку з напругою довкола України кардинал Гвалтьєро Бассетті, Президент Єпископської конференції Італії, надіслав листа Блаженнішому Святославу, у якому висловив солідарність з українським народом та запевнив, що «Церква Італії стоїть із Вашим Блаженством з великою любов’ю та палкою молитвою».
Фото: Antoine Mekary / Aleteia Фото: Antoine Mekary / Aleteia

«Звістки, які щодня линуть з улюбленої української землі, переповнюють нас сумом і тривогою. Навколо нас лунає шум війни, який торкається вашого народу і багатьох країн Європи. На кордонах вашої Батьківщини розгорнуті організовані війська, а правителі, як видається, хочуть піти шляхом, з якого дороги назад немає», – наголосив очільник італійського єпископату та додав, що «спільно з Папою Франциском, який минулої неділі підняв свій голос, щоб Господь врятував нас від війни і дав правителям народів сили обрати шлях співпраці, ми теж закликаємо нашого Господа Ісуса Христа, Князя миру, і Пресвяту Богородицю, котру в Україні особливо почитають в іконі Зарваницької Богоматері, щоб нас оминуло це страшне лихо».

Кардинал Бассетті запевнив Блаженнішого Святослава, що «у ці драматичні години у моїй особі Церква Італії стоїть поряд з Вашим Блаженством з великою любов’ю та палкою молитвою» та повідомив, що «наступної суботи [29 січня. – Ред.], під час урочистого святкування дня святого покровителя Констанція, у катедральному соборі моєї дієцезії Перуджа-Чітта-делла-П'єве будуть вознесені молитви та благання до Бога за вас, Блаженніший, за улюблений український народ, щоб нові страждання оминули народ, котрий вже так багато перетерпів у минулому». 

«Покладаючись на Божу допомогу і на заступництво Його Пресвятої Матері, я посилаю братні обійми Вашому Блаженству з благословенням для усього вашого народу», – завершив свого листа кардинал Бассетті.

Додамо, що кардинал Гвалтьєро Бассетті відвідував Україну в липні 2018 року на запрошення Блаженнішого Святослава. В рамках свого візиту до УГКЦ кардинал Бассетті взяв участь у загальнонаціональній прощі до Марійського відпустового центру в Зарваниці, присвяченій 1030-літтю Хрещення Русі-України, та молитві за мир.

Секретаріат Глави УГКЦ в Римі

ПУБЛІКАЦІЇ

Молиться за Україну і мріє стати священником, щоб служити люблячому Господеві і людям. Історія чотирилітнього Святославчика25 червня

Одного недільного ранку у Львові біля храму Святого Архистратига Михаїла зустрічаю маленького хлопчика. Його звуть Святославчик. Він з...

МЕДІА
Prev Next