АКТУАЛЬНО

При харківській парафії Святого Миколая Чудотворця пройшли “Веселі канікули з Богом”

Неділя, 30 серпня 2020, 21:01
Тиждень літа малеча харківської парафії Святого Миколая Чудотворця мала змогу провести на “Веселих канікулах з Богом”, які щорічно проводить молодь спільноти “Квіти Слобожанщини” під проводом Катехитичної комісії екзархату. Кожен день канікул починався зі Святої Літургії у храмі та благословення від владики Василя.

Сам табір проводився при Свято-Івано-Павлівському монастирі сестер Згромадження святого Йосифа, тож після молитви у храмі всі йшли саме туди. Після смачної перекуски, діти разом з аніматорами бавилися в ігри та танцювали запальні банси, прославляючи Господа. Невід’ємною частиною кожного дня табору була катехизація, яку проводив о. Олег Рибчак разом із сестрами-монахинями с. Олексією та с. Катериною. Діти змогли дізнатися багато нового про Святе Письмо та духовне життя, адже зустрічі були об’єднані темою – “Біблія – Боже слово в моєму житті”. Варто додати, що табір проводився з врахуванням усіх карантинних обмежень.

Аніматори табору творчо підійшли до підготування програми, тому щодня на дітей очікували різні цікавинки: фотоквест у парку Перемоги, водні ігри, виготовлення Неньютонівської рідини, випікання печива. “Ми дуже радіємо, коли бачимо усміхнені обличчя дітей та їхні запалені очі! Віримо, що вкладаючи турботу в молодше покоління, через декілька років зможемо бачити “плоди” нашої праці!” – ділиться одна з аніматорів табору.

Харківський екзархат УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава в неділю про блудного сина01 березня

Нехай Великий піст буде для кожного з нас часом покаяння і навернення, плодом якого стане радість зустрічі, обіймів Бога Отця. Сьогодні на...

МЕДІА
Prev Next