АКТУАЛЬНО

При Лаврівському монастирі пройшов табір для дітей Харківського екзархату

Вівторок, 23 липня 2019, 12:35
Відбувся християнський табір для дітей і підлітків Харківського екзархату УГКЦ. Він проходив у мальовничих українських Карпатах – селі Лаврові Старосамбірського району на Львівщині, а саме − у відомому василіанському монастирі Святого Онуфрія.

Табір “Подорож відважних сердець” було організовано, з благословення владики Василія, Комісією у справах молоді Харківського екзархату під духовним проводом о. Миколая Микосовського, ЧСВВ. Загальна програма для дітей включала вивчення Святого Письма, рухливі тематичні ігри, сценки й біблійні конкурси.

Діти брали участь у Святій Літургії, відвідували катехитичні заняття, бавились різноманітні ігри, ходили в походи, зокрема на легендарний Спаський камінь і річку Дністер.

Зазначимо, що у таборі взяли участь понад 40 дітей зі східних областей України, чимало з них мали можливість у Лаврові вперше приступити до Святих Тайн Сповіді та Причастя.

Варто додати, що родзинкою табору став конкурс “Лаврів має талант”, перше місце в якому виборола Софія Зозуля з міста Південне. Також було обрано короля та королеву табору. Ними стали Артем Ушаков з Харкова та Любов Глухова з Лозової.

Особлива подяка аніматорам з Харкова, Івано-Франківська, Покотилівки та Дрогобича, які були поряд з дітьми, організовували їх дозвілля та відпочинок. Адже саме вони старалися, щоб кожен день для дітей проходив особливо та незабутньо.

ugcc.kharkiv.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів КГВА03 грудня

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, 27 листопада 2020 року Божого,...

МЕДІА
Prev Next