АКТУАЛЬНО

При Лаврівському монастирі пройшов табір для дітей Харківського екзархату

Вівторок, 23 липня 2019, 12:35
Відбувся християнський табір для дітей і підлітків Харківського екзархату УГКЦ. Він проходив у мальовничих українських Карпатах – селі Лаврові Старосамбірського району на Львівщині, а саме − у відомому василіанському монастирі Святого Онуфрія.

Табір “Подорож відважних сердець” було організовано, з благословення владики Василія, Комісією у справах молоді Харківського екзархату під духовним проводом о. Миколая Микосовського, ЧСВВ. Загальна програма для дітей включала вивчення Святого Письма, рухливі тематичні ігри, сценки й біблійні конкурси.

Діти брали участь у Святій Літургії, відвідували катехитичні заняття, бавились різноманітні ігри, ходили в походи, зокрема на легендарний Спаський камінь і річку Дністер.

Зазначимо, що у таборі взяли участь понад 40 дітей зі східних областей України, чимало з них мали можливість у Лаврові вперше приступити до Святих Тайн Сповіді та Причастя.

Варто додати, що родзинкою табору став конкурс “Лаврів має талант”, перше місце в якому виборола Софія Зозуля з міста Південне. Також було обрано короля та королеву табору. Ними стали Артем Ушаков з Харкова та Любов Глухова з Лозової.

Особлива подяка аніматорам з Харкова, Івано-Франківська, Покотилівки та Дрогобича, які були поряд з дітьми, організовували їх дозвілля та відпочинок. Адже саме вони старалися, щоб кожен день для дітей проходив особливо та незабутньо.

ugcc.kharkiv.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Архиєпископ Борис Ґудзяк про перші 100 днів свого служіння: Близькість і єдність, які я досвідчив, перевищили усі мої сподівання14 жовтня

Перші місяці на посаді для політиків чи урядовців вважають визначальними, стрижневими. Відразу після обрання чи призначення, новачки...

МЕДІА
Prev Next