АКТУАЛЬНО

«Прийдімо до Йордану — Святої тайни покаяння, щоби свяченою водою скріпилися наші духовні зусилля», — єпископ Йосиф Мілян

Вівторок, 19 січня 2021, 11:17
«Сьогодні закличмо разом з псалмопівцем: «Усе, що живе, нехай хвалить Господа!» Бо сьогодні ми дочекалися празника Богоявлення. Господь у повноті себе об’являє людині, приходить на Йордан і хоче об’єднатися з людством та з кожною окремою грішною людиною, потребуючою та впалою», — про це 18 січня 2021 року, у Навечір'я празника Богоявлення Господнього, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового говорив владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архиєпархії.

У своєму слові до вірних владика зауважив, що ми не мусимо перечитувати наукові трактати, щоби зрозуміти, відчути та побачити кроки живого Бога. Потрібно лише очиститись, прийти до Йордану за тим «питвом» Божим, яке змиває з нас гріх.

«Тому прийдімо до того Йордану Святої тайни покаяння, щоби свяченою водою скріпилися наші духовні зусилля, щоби ми всюди бачили Божі кроки на цій землі. Завдаймо собі труду та зрозуміймо, що кожен з нас являє собою Бога: своїм віддихом, словом, думкою, помислом, добрим ділом та любов’ю. Може ми не насмілюємося христити, кликати до покаяння, взивати до інших за їхні гріхи, але будьмо на дорозі до покаяння, будьмо світлі, чисті, мудрі, в правдивій любові, щирі та правдиві. Тоді Бог через нас об’явиться цьому світові», закликав архиєрей.

На завершення владика Йосиф побажав, щоб Господь, який прийшов просвітити темряву гріхів був для всіх дороговказом на цілий рік. «Нехай благодатна йорданська вода допомагає нам зростати у святості та у Бозі. Благословенного вам Йордану!» зичив владика Йосиф Мілян.

Прес-служба Київської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Заява Ради Церков щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні24 лютого

Заява Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні

МЕДІА
Prev Next