АКТУАЛЬНО

Призначено нового пасторального координатора для українців греко-католиків в Італії

Понеділок, 31 січня 2011, 11:44
Як повідомили в прес-службі УГКЦ в Італії, Єпископська Конференція цієї країни призначила нового душпастирського координатора для українських греко-католиків в Італії. Ним став о. Марко Ярослав Семеген з Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ. Призначення відбулося у зв’язку з закінченням мандату попереднього координатора о. Олександра Сапунка, який виконував це служіння від 2005 року.
Як повідомили в прес-службі УГКЦ в Італії, Єпископська Конференція цієї країни призначила нового душпастирського координатора для українських греко-католиків в Італії. Ним став о. Марко Ярослав Семеген з Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ. Призначення відбулося у зв’язку із закінченням мандату попереднього координатора о. Олександра Сапунка, який виконував це служіння від 2005 року. У довідці прес-служби пояснено, що пасторального координатора обирають з-поміж духовенства Церкви, до якої належать іммігранти, та за згодою Глави цієї Церкви. Єпископська Конференція Італії призначає його для співпраці із фундацією «Мігрантес» – інституцією Єпископської Конференції Італії, яка займається пасторальною опікою італійських емігрантів у світі та іноземних іммігрантів в Італії. Отець Марко Ярослав Семеген від квітня 2009 року виконує служіння віце-пароха в українській парафії Святих Сергія і Вакха у Римі. Слід зазначити також, що під час навчання у Римі у 2006-2007 роках активно співпрацював з  редакцією радіо "Ватикан" як диктор та автор деяких тематичних передач.  

http://www.radiovaticana.org/ucr/Articolo.asp?c=458121

ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав привітав Блаженнішого Епіфанія18 грудня

У цей знаменний момент я простягаю руку від імені нашої Церкви до Вас та всіх православних братів, пропонуючи вам почати разом торувати наш...

МЕДІА
Prev Next