АКТУАЛЬНО

Про Андрея Шептицького як промовтера сталого розвитку – дізнавайтесь на 14 ЕСТ

Четвер, 07 жовтня 2021, 09:01
У межах ХІV Еĸуменічного соціального тижня 7 жовтня в Уĸраїнсьĸому ĸатолицьĸому університеті відбудеться дисĸусія «Андрей Шептицький – промовтер сталого розвитку». Подія розпочнеться о 10.30 на платформі Zoom та паралельно транслюватиметься на YouTube і Facebook.

Модеруватиме зустріч о. Ростислав Пендюк, голова Патріаршої комісії у справах молоді, заступник голови Душпастирської ради УГКЦ.

Серед доповідачів будуть присутні:

  • Роксоляна Вороновська, CEO LvBS Consulting, керівниця Центрів сімейного бізнесу та бізнес-дизайну LvBS, депутатка Львівської обласної ради;
  • Наталія Смуток, співзасновниця «Інноваційного дитячого простору СвітЛичка», директорка компанії «Матаі-Україна»;
  • Ірина Фіщук, керівниця ГО «Дорога смаку Прикарпаття», підприємиця.

Митрополит Андрей Шептицький говорив, що нічого не існує без Божого Закону:

«Шукаєте сили економічної без моральності, без Закону Божого. Неможливим є економічне буття без моральності, бо неможливим є без суспільного ладу, а ладу суспільного нема, де немає рівноваги прав і обов’язків. А цієї рівноваги нема, де немає етики.

Так само неможливим є економічне буття, оперте на етиці, яку розуміють як приватну справу кожного зосібна… Моральність потрібна для дотримання суспільного ладу… мусить бути Законом Божим».

На думку Митрополита, дуже важливо вчити молодь самостійності. «Виробляйте у молоді самостійність, індивідуальність, учіть їх розраховувати більше на себе, ніж на інших, не оглядатися на поміч уряду і [свого] краю, а власною ініціативою дороблятися самостійного буття».

Мова: уĸраїнсьĸа.

Партнер заходу: Львівська бізнес-школа УКУ.

Детальніша інформація: https://www.facebook.com/events/420221005286673/, https://esweek.org.ua/ua/.

Програма Форуму: http://esweek.org.ua/images/14ESW/programa_ukr.pdf?fbclid=IwAR3i96sxD-KfFnL-8e6oI4NrmXo_JiXslc_b0sG00xqjCeNJwWwsC6mPIOU.

Участь у всіх заходах безĸоштовна.

Пресцентр 14-го Екуменічного соціального тижня


ПУБЛІКАЦІЇ

Нове прочитання Лесі Українки в розмовах Блаженнішого Святослава з Оксаною Забужко20 жовтня

Наскільки знаною для нас є постать Лесі Українки сьогодні? Зазвичай, наше перше (і, мабуть, останнє) знайомство з творчістю письменниці...

МЕДІА
Prev Next