АКТУАЛЬНО

Про людську особу та її відповідальність розмовляв Блаженніший Любомир (Гузар) із львівською молоддю громадської організації УМХ

Неділя, 29 січня 2012, 12:45
27 січня 2012 року у Львові Блаженніший Любомир (Гузар) взяв участь у черговій УМХівській духовній бесіді «Особа та відповідальність», що відбулася у приміщенні християнського молодіжного центру Львівської міської громадської організації «Українська молодь - Христові». На зустрічі було представлено духівника УМХ - о. Олександра Чумакова. Про це повідомляє прес-служба Комісії у справах молоді УГКЦ.
27 січня 2012 року у Львові Блаженніший Любомир (Гузар) взяв участь у черговій УМХівській духовній бесіді «Особа та відповідальність», що відбулася у приміщенні християнського молодіжного центру Львівської міської громадської організації «Українська молодь - Христові». На зустрічі було представлено духівника УМХ - о. Олександра Чумакова. Про це повідомляє прес-служба Комісії у справах молоді УГКЦ. Крім членів УМХ, на зустрічі були представники Товариства студентів-католиків «Обнова», свято-юрська молодь, а також о. Ростислав Пендюк, голова Комісії у справах молоді УГКЦ, та о. Тарас Милян, голова Молодіжної комісії Львівської архиєпархії. 
Відповідаючи на запитання молодих людей після свого короткого виступу, Блаженніший говорив про те, що зрілість людини пізнається у тому, наскільки вона готова брати відповідальність за те, що  робить. Адже «відповідальність – це готовність прийняти наслідки свого рішення». Духовний лідер УГКЦ акцентував увагу на тому, що людина повинна прагнути самовдосконалення, використовуючи Божі дари. «Лише тоді ми здатні будувати суспільство, сім’ю, родину, громаду, парафію, державу», – зауважив він. Святість, за його словами, дає нам Господь, а ми можемо її прагнути, роблячи все, щоб бути відкритими до Нього. «Що ближчими ми хочемо бути до Бога, то більше повинні старатися розвинути Божі дари, які одержали», – сказав Блаженніший Любомир. Він зачепив і тему хабарництва, зазначаючи при цьому, що потрібно мати певну відвагу, щоб бути чесним і не брати хабарів, належно виконуючи при цьому свої обов’язки. Окрім того, мова йшла і про об’єднання Церков, яке, за його словами, є Божою таємницею. Тому «Господь і допускає різнорідність вірувань, щоб дати нам можливість наблизитися до Нього і одне до одного». На завершення о. Олександр Чумаков запросив молодь долучатися до заходів, які проводить УМХ.

Департамент інформації УГКЦ

Фото: Василь Пишкович
ПУБЛІКАЦІЇ

Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності01 грудня

Напередодні Різдвяного посту на нашу Вітчизну впало ще одне важке випробування – відкритий прояв агресії з боку Російської Федерації, яка...

МЕДІА
Prev Next