АКТУАЛЬНО

Про передподружнє душпастирство говорили на конференції у Брюховичах

Середа, 03 грудня 2014, 11:29
1 грудня 2014 року розпочалася конференція у смт Брюховичі, яку організовує Комісія УГКЦ у справах родини на тему «Передподружнє душпастирство: актуальний стан, виклики, перспективи».

Конференцію розпочав владика Дмитро (Григорак), голова Синодального комітету подружжя і сім'ї Синоду Єпископів УГКЦ. У вступному слові єпископ зокрема відзначив:  «Так, зараз у країні багато труднощів. Війна, фінанси та все інше. Ми ніколи не мали своєї сильної армії, не мали великих коштів, але мали міцну сім'ю. Саме завдяки цьому ми продовжуємо жити і розвиватися. Зараз ми самі знищуємо, за неофіційними даними, більше ніж півтора мільйона українських дітей на рік: як ми можемо тоді просити в Бога благословення для нашої держави? Ми повинні впровадити в своє життя християнську мораль, найперше у своє серце, у свої родини, у свої школи та інші установи». Цей тренінг-конференція триватиме три дні.

Наступним виступив о. Богдан Тимчишин, доктор морального богослов’я, який наголосив на важливості дошлюбних катехизацій, зокрема проходження їх у передподружніх центрах. Після цього слово мав диякон Дмитро Романко, котрий розказав про проект «Щиро про важливе», що його він провів для понад дев'яти тисяч молодих людей, орієнтуючись на школярів від 8-го класу, а також про рух «Справжня любов чекає».

Після невеликої перерви на каву учасники тренінгу мали можливість поспілкуватися у відкритій формі, задаючи питання попереднім промовцям, розглядаючи спільно як канонічні, моральні, так і практичні аспекти шлюбу і дошлюбного періоду.

Рівно ж просимо ознайомитися з рішеннями Синоду Єпископів УГКЦ: Для покращення душпастирської опіки родин.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Богоявлення Господнього20 січня

Просімо, щоб у тих йорданських водах, які ми сьогодні будемо благословляти, загинуло всяке зло, що тримає нас у своїй неволі, і всяка...

МЕДІА
Prev Next