АКТУАЛЬНО

Про Різдво англійською говорили у парафії Різдва Івана Хрестителя на Львівщині

Понеділок, 25 грудня 2017, 15:44
Школа англомовних християнських аніматорів (ШАХА) що в с. Заздрість на Тернопільщині, продовжує англомовні Різдвяні табори для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

23 грудня 2017 року одноденний табір-лекція відбувся у парафії Різдва Івана Хрестителя в с. Іванівці Жидачівського району Львівської обл. Захід пройшов за благословення пароха о. Володимира Кузика. Двадцятеро дітей віком віком 4-13 років із сіл Іванівці й Туради мали змогу поспілкуватися англійською, отримати нові знання з цієї мови та відкрити для себе нову і корисну інформацію про Різдвяні традиції у Великобританії та США. Лекцію провела учасниця ШАХА Марта Кузик.

Різдво єднає всіх людей, незалежно від країни проживання та мови. Проте звичаї, пов’язані із святкуванням народження Ісуса Христа, є відмінними. Тому, коротко вмістивши у презентації Різдвяні традиці англомовного світу, діти змогли вивчити велику кількість слів, дізнатися більше про життя в цих країнах. Відтак дітям запропоновано мультфільм, який їхні однолітки у Великобританій традиційно переглядають у Різдвяний час. На завершення, учасники лекції виготовили ялинкові світильники-прикраси, матеріали до яких надала Львівська освітня фундація.

«Велика подяка ШАХА за можливість пізнавати та вивчати нове, відкривати у собі таланти та реалізувати власні ідеї! Я вперше мала нагоду спробувати себе у ролі спікера. Це було фантастично! Мене приємно вразило те, що діти знають дуже багато про різдвяні традиції», - зазначила Марта Кузик.

Нагадаємо, що Школу англомовних християнських аніматорів було створено цього року на базі благодійної літньої школи англійської мови, яка з 2015 року діє у Музейно-меморіальному комплексі «Рідна хата» імені патріарха Йосифа Сліпого у с. Заздрість на Тернопільщині. Обидва проекти відбуваються за ініціативи та всебічної підтримки Релігійного товариства українців-католиків «Свята Софія» США (ТСС А). Учасники ШАХА проходять відповідну підготовку під час майстер-класів за участі англомовних священиків. Як повідомила координатор програми Ірина Іванкович, зараз інструктори ШАХА готуються до п'ятиденних літніх англомовних таборів на місійних теренах УГКЦ.

«Діяльність ШАХА помножується новими, видимими плодами. Уже зараз відчуваємо нестачу інструкторів, які могли б поширювати ініціативу англомовних християнських таборів у своїх громадах. Тому запрошуємо нових кандидатів на англомовних аніматорів взяти участь у п'ятиденному вишколі 10-14 серпня наступного року», - зазначила І. Іванкович. Детальнішу інформацію можна отримати на веб-сторінці ТСС А або за електронною адресою: linguozazdrist @gmail.com

Прес-служба ТСС А

ПУБЛІКАЦІЇ

«БОЖЕ СЛОВО І КАТЕХИЗАЦІЯ», – Послання Синоду Єпископів УГКЦ 2018 року12 грудня

Дорогі родини! «Ваша домівка є першою і найважливішою школою, де ваші діти мають навчитися любити Бога і людей. Якою буде та школа, таким буде й...

МЕДІА
Prev Next