АКТУАЛЬНО

Про сім’ю як домашню Церкву говорили з майбутніми дружинами випускників Тернопільської духовної семінарії

П'ятниця, 05 березня 2021, 13:45
28 лютого у Тернопільській духовній семінарії імені патріарха Йосипа Сліпого відбулася перша зустріч у рамках підготовчих курсів для майбутніх дружин кандидатів до священства, в якій взяли участь обраниці братів сьомого курсу.

З благословення архиєпископа та митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василя Семенюка першу науку провів ректор семінарії о. Іван Римар.

Священноієрей говорив про Святе Таїнство Подружжя та священничу сім’ю як «домашню Церкву». Як повідомляє пресслужба семінарії, були розглянуті такі питання: хто такий для мене Бог і ким Він є в моєму житті; ким ми є і ким хочемо стати; участь дружини у священстві чоловіка, її роль в священничому служінні; вміння показати Христа, бути всім для всіх, як Господь Ісус Христос.

Також дівчата мали можливість поділитися своїм баченням священничої сім’ї. Завершилася зустріч спільною бесідою за горнятком кави в дружній атмосфері.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://www.tze.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на інтронізації екзарха Німеччини та країн Скандинавії владики Богдана Дзюраха19 квітня

Бути християнином, приймати хрещення Христове означає бути готовим послужити. Причащатися Його Тіла і Крові означає мати силу здійснити це...

МЕДІА
Prev Next