АКТУАЛЬНО

Про шкідливі звички та боротьбу з ними говорили семінаристи та військові

Вівторок, 07 листопада 2017, 12:36
Студенти Івано-Франківської духовної семінарії з Братства святого Димитрія Центру душпастирювання силових структур відвідали військову частину Національної гвардії. Семінаристи говорили з військовими про шкідливі звички та боротьбу з ними.

У зустрічі взяв участь капелан о. Роман Костробій. Він закликав  воїнів до певної призадуми, застанови над власним життям та, здавалося б,  малими дрібничками, що ведуть до тяжких гріхів. Опісля була відслужена Свята Літургія з участю братів ЦДСС.

Після  завершення  Божественної Літургії брати-семінаристи поділилися порадами та певними побажаннями для військових щодо звичок у повсякденному житті. Також брати говорили про  гріхи ы Таїнство Покаяння, наголошуючи на важливості сповіді в житті не тільки духовних осіб, а й кожної людини. Військові, як вважають брати-капелани, слухали їх із зацікавленням.

 Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ifds.org.uа

ПУБЛІКАЦІЇ

НАША СВЯТА СОФІЯ. Послання Глави УГКЦ з нагоди століття відновлення соборності українського народу та його держави16 січня

Дорогі в Христі брати і сестри! Упродовж своєї тисячолітньої історії наша Церква та наш народ уповні пережили у своєму тілі досвід...

МЕДІА
Prev Next