АКТУАЛЬНО

Проректор УКУ Олег Турій отримав державну нагороду Ватикану

Середа, 20 грудня 2017, 12:53
Проректор із зовнішніх зв’язків УКУ, директор Інституту історії Церкви д-р Олег Турій відзначений Хрестом «За заслуги перед Церквою і Папою». Ця державна нагорода Ватикану є найвищою для мирянина в Католицькій Церкві.

Від імені Святішого Отця нагороду та грамоту вручив Отець та Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у рамках посвячення храму Пресвятої Богородиці, що в Патріаршому домі у Львові.

«Дякуємо вам за вашу працю та очікуємо вдвічі більшої!» ‒ привітав Олега Турія Глава Церкви.

Хрест «За заслуги перед Церквою і Папою» (лат. Pro Ecclesia et Pontifice) ‒ державна нагорода Ватикану (Святого Престолу) вважається шостою за старшинством нагородою Римо-Католицької Церкви. Медаль «За заслуги перед Церквою і Папою» заснував папа Лев XIII 17 липня 1888 року апостольським листом Quod Singulari Dei Concessu з нагоди 50-річного ювілею його священичого служіння. Нагорода вручається духовенству, а також світським особам ‒ чоловікам і жінкам, яким минуло 45 років і які мають тривалі (не менше від 25 років) заслуги й відзнаки в справі служіння Католицькій Церкві та Святому Престолу.

Живе ТБ Західне бюро

ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав на Папському Синоді мужньо і правдиво говорив про війну в Україні19 жовтня

Актом мужності та правди Євангелія було названо синодальну промову Глави і Отця Блаженнішого Святослава. Прямим текстом він говорить, що...

МЕДІА
Prev Next