АКТУАЛЬНО

«Пророк Ілля поєднав непоєднуване», – єпископ Йосиф (Мілян)

Вівторок, 07 серпня 2018, 11:03
«Кожен із нас на своєму місці несе пророче служіння. Нам потрібно лише шукати правдивого Бога і самим служити Йому та людині в правді. Тоді і ми зможемо поєднати непоєднуване», - про це 5 серпня 2018 року говорив владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київської архиєпархії, під час душпастирського візиту до громади УГКЦ у Макарові, що на Київщині.

Цього дня в храмі Пророка Іллі УГКЦ у Макарові владика Йосиф очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Із єпископом співслужили: о. Василь Чудійович, канцлер Київської архиєпархії, о. Євген Чернюк, адміністратор громади Пророка Іллі, о. Тарас Сиділо, голова Літургійної комісії Київської архиєпархії, та о. Роман Улей, секретар владики.

У своєму слові до вірних архиєрей зауважив, що впродовж багатьох років український народ потребував доброго провідника, - такого провідника, який би вказав шлях, по якому вектору має йти та розвиватися наш народ. «Щоб український народ був щасливим і мав добре життя, йому потрібний такий керманич, який би провадив дорогами правди і сам жив цією правдою», - наголосив єпископ.

Ведучи далі, архиєрей звернув увагу на те, що сьогодні українці оглядаються навколо себе і шукають виходу із ситуації, в якій опинилася Україна: «Не кажу, що ми знаходимося в катастрофічному становищі. Навіть війна, яка ведеться на Сході, має свій глибокий зміст. Тому кожний українець вірує, що вона для нас буде переможною. Однак і у війні потрібний нам великий пророк. Отож, вшановуючи сьогодні пророка Іллю, який умів показати своєму народові правдивого Бога, молімося, щоб і наша держава мала такого пророка, який би зумів переконати свій народ триматися правдивого Бога».

Завершуючи, владика додав: «Пророк Ілля поєднав непоєднуване – вогонь і воду. Тому сьогодні, молячись із нашою громадою у Макарові, у маленькій каплиці, потребуємо будувати більший храм».

Прес-служба Київської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови П’ятої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ22 березня

21 березня 2019 року в Патріаршій резиденції у м. Києві відбулася П’ята сесія Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ. Публікуємо...

МЕДІА
Prev Next