АКТУАЛЬНО

Протоієрей Роман Сиротич узяв участь в обговоренні реалізації Стратегії соціального служіння УГКЦ

Четвер, 13 лютого 2020, 17:42
10-11 лютого 2020 року в Брюховичах протоієрей Роман Сиротич, синкел соціального служіння Київської архиєпархії УГКЦ, узяв участь у зустрічі, щодо обговорення реалізації Стратегії соціального служіння УГКЦ.

Як розповів о. Роман, у цій зустрічі взяли участь представники єпархій та екзархатів з усієї України. Зокрема, були відповідальні за здійснення активізації соціального служіння у парафіях УГКЦ.

Під час зустрічі о. Роман Сиротич представив процес реалізації Стратегії соціального служіння у Київській архиєпархії. Він також розповів про результати діяльності та здійснення соціального служіння у громадах Центрально-Східної України.

«Соціальне служіння Київської архиєпархії – це втілення пасторальної місії Церкви на конкретному місцевому рівні. У нас у багатьох парафіях здійснюється опіка потребуючих. Більшою чи меншою мірою надається допомога тим, які потребують допомоги. Дякую усім нашим священникам за активне пасторальне служіння, оскільки соціальне служіння – це важлива його складова», – говорить о. Роман Сиротич, синкел соціального служіння Київської архиєпархії.

Пресслужба Київської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next