АКТУАЛЬНО

Провінція Згромадження Воплоченого Слова створила офіційний сайт

Понеділок, 01 червня 2020, 11:24
В інформаційному просторі Української Греко-Католицької Церкви з’явилася ще одна інтернет-сторінка – сайт провінції Згромадження Воплоченого Слова в Україні.

Мета сайту – ознайомлення з діяльністю Згромадження Воплоченого Слова в Україні.

Тут можна знайти актуальну інформацію про Чернечу родину Воплоченого Слова – сестер служебниць Господа і Діви Марії з Матара, Третій чин та про молодіжну групу «Голоси Слова», про історію заснування Згромадження в Україні та світі, про харизму та духовність Чернечої родини Воплоченого Слова, про монастирі та парафії, які є під опікою священників ЗВС, та про діяльність отців.

На сайті також розміщені посилання на всі інтернет-ресурси ЗВС в Україні, анонси подій, інформація про цікаві благодійні, культурні та духовні проєкти, які проводить Згромадження.

«Запрошуємо всіх відвідати цей сайт і стати його активними читачами. Сподіваємося, що через засоби соціальних мереж ми зможемо бути ближчими до вас, а ви, зі свого боку, – матимете можливість відстежувати наше служіння та супроводжувати нас своєю молитовною підтримкою», - кажуть творці сайту http://iveukraine.com.ua/

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Хрест Господній — таїнство спасення27 вересня

Правильна назва свята Воздвиження чесного Хреста Господнього є «Всемірне (тобто всесвітнє) воздвиження чесного Хреста». Про це свідчить...

МЕДІА
Prev Next