АКТУАЛЬНО

П’ятдесят три священики в Івано-Франківську завершили курс постійної формації

Вівторок, 04 червня 2019, 17:14
4 червня 2019 року завершилось навчання в Інституті постійної формації Івано-Франківської архиєпархії. П’ятдесят три священики протягом одного року поглиблювали свої знання та ознайомилися із сучасними викликами, які стоять перед Церквою.

На завершення курсу постійної формації у семінарійному храмі Святого Йосафата був відслужений молебень, який очолив архиєпископ і митрополит Володимир Війтишин у співслужінні із  п’ятдесятьма трьома душпастирями. У проповіді на завершення курсу митрополит Володимир  заохотив усіх учасників до втілення набутих знань, до пошуку у своєму служінні нових методів душпастирювання так, щоб кожна парафія була живою.

Уже протягом п'яти років триває навчання в Інституті постійної формації в Івано-Франківську для духовенства архиєпархії при Івано-Франківському богословському університеті.

Програма закладу передбачає, що протягом п’яти років кожен священик поглибить свої знання з морального богослов'я, біоетики, подружнього права, сповідництва, місіології, Стратегії УГКЦ'2020, способів сучасного душпастирювання та детально ознайомиться із сучасними викликами, які стоять перед Українською Греко-Католицькою Церквою.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Підсумковий комунікат 22-ї Зустрічі східних католицьких єпископів Європи17 вересня

З 12 по 14 вересня в Українській папській колегії святого Йосафата в Римі відбулася щорічна Зустріч східних католицьких єпископів Європи....

МЕДІА
Prev Next