АКТУАЛЬНО

П’ятдесятиліття богопосвяченого життя сестри Софії Лебедович відзначили сестри служебниці

Четвер, 18 червня 2020, 09:32
17 червня 2020 року Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії святкує золотий ювілей - 50-ліття богопосвяченого життя сестри Софії Лебедович, генеральної настоятельки.

Сестра Софія вступила до Згромадження сестер служебниць НДМ 17 червня 1970 р. у провінції Матері Божої Неустанної Помочі УГКЦ в Польщі.  Це були нелегкі часи для нашої Української Греко- Католицької Церкви, яка разом з нашим народом народу опинилися на вигнанні. Завдяки священникам, богопосвяченим особам та свідомим українським родинам наша Церква і народ не втратили своєї ідентичності і зберегли рідну мову та культуру. Сестра Софія провадила катехитичну працю для дітей та молоді у різних місцевостях Польщі, а також реколекції для дівчат, молоді та родин, брала діяльну участь у Капітулі польсько-українського поєднання. А разом з цим, виконувала багато років служіння у провінції як секретарка, дорадниця, економка та провінційна настоятелька провінції Матері Божої Неустанної Помочі.

Господь дарував їй натхнення та допоміг втілити в життя мрію - створити Екуменічний дім соціальної допомоги для служіння особам літнього віку та потребуючим. А особливим виявом Його довір`я є запрошення до служіння у проводі Згромадження.

У Генеральному дому сестер служебниць в Римі подячну Божественну Літургію очолив владика Діонісій Ляхович, делегат з повними правами апостольського екзарха для вірних Української Греко-Католицької Церкви в Італії. У своєму слові єпископ привітав матір Софію з ювілеєм та побажав словами святого апостола Павла з Другого послання до коринтян (2, 3-10): «Ми в усьому виявляємо себе, як слуги Божі, у великій терпеливості, скорботах, у нуждах, у тіснотах, під ударами, в темницях, у заколотах, у трудах, у неспанні, у постах, у чистоті, у знанні, у довготерпеливості, у лагідності, у Святому Дусі, у щирій любові, у слові правди, в силі Божій, у зброї справедливости в правиці й лівиці, у славі й безчесті, у наклепах і в добрій славі; як обманці, однак правдиві, як незнані, а проте надто знані; як ті, що вмирають, а все живі; як карані, та не забиті; як сумні, та завжди веселі; як бідні, а багатьох збагачуємо; як ті, що нічого не мають, а все посідаємо".

Сестри служебниці дякують Богові за дар життя і покликання матері Софії, генеральної настоятельки, та прославляють Господа за всі дари і таланти, якими Він у своїй милосердній любові дуже щедро її обдарував, а матері Софії - за те, що ці дари примножила і радо та з жертовною любов`ю ними ділиться.

Нехай Господь і надалі щедро благословляє Ваше життя і служіння! Бажаємо Вам радості і миру та повноти благодаті Святого Духа, яка просвічує, навчає та освячує! Нехай Пресвята Богородиця, наша Мати і Покровителька, огортає Вас своєю материнською любов`ю та провадить і вчить розпізнавати і виконувати Божу волю. Нехай блаженна Йосафата, яка завжди йде перед Вами, готує своїм заступництвом дорогу до людських сердець та провадить до Божого Царства!

Сестри служебниці


ПУБЛІКАЦІЇ

Хрест Господній — таїнство спасення27 вересня

Правильна назва свята Воздвиження чесного Хреста Господнього є «Всемірне (тобто всесвітнє) воздвиження чесного Хреста». Про це свідчить...

МЕДІА
Prev Next