АКТУАЛЬНО

«Різдво об’єднує серця»: молодіжна коляда пройшла у Червонограді

Середа, 16 січня 2019, 15:50
13 січня у Сокальсько-Жовківській єпархії при червоноградському монастирі Святого Юрія "Марійська дружина", яка діє при парафії, приймала у гостях василіанську молодь з Гошева, Львова та Жовкви. Така зустріч молодих колядників відбувається втретє.

Своїми враженнями поділилися учасниці свята Мирослава Скрипник та Ірина Якуб’як:  «Різдво - це шанс, який ось уже дві тисячі років випадає щороку для кожного. Шанс стати щасливішим, добрішим. Шанс стати кращим і відкрити своє серце для любові.

Протягом дня в повітрі витала приємна святкова атмосфера. Спершу було представлення спільнот; під час представлень усмішки не сходили з уст присутніх. Далі свято продовжилося гучними колядками, цікавими сценками, вертепом та іншими дійствами. Опісля була святкова гостина, що супроводжувалась цікавою програмою. Захопливі конкурси, які не залишили жодного байдужим. Лунали жарти і веселий сміх. Це була ще одна нагода стати ближчими один до одного та відкрити своє серце для любові. Наколядувалися ми досхочу...

Цей день залишив після себе море хороших спогадів, тепло у серці кожного. Це був ще один крок до встановлення тіснішої дружби між спільнотами. Радісні і усміхнені обличчя молодих людей - це щось неймовірне. Такі зустрічі для молоді справді необхідні. Кожний з нас мав змогу провести весело і цікаво час, але головне - з Богом».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://osbm.in.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

20 серпня відзначають 135-ліття від дня народження блаженного Омеляна Ковча20 серпня

20 серпня 1884 року 135 років тому в c. Космач (Косівський повіт на Гуцульщині) у священничій сім'ї народився блаженний священномученик...

МЕДІА
Prev Next