АКТУАЛЬНО

Різдвяний вертеп побував у Личаківській виправній колонії № 30

Середа, 10 січня 2018, 07:53
9 січня 2018 року, у день Первомученика і архидиякона Стефана, у Личаківській виправній колонії № 30 лунала гучна коляда, і місце було наповнене радістю – туди прибули хлопці та дівчата зі львівської молодіжної організації «Українська молодь – Христові».

Гості завітали до установи із різдвяним вертепом. Цим виступом уемхівці разом із засудженими поринули в дитинство і прославляли нашого Спасителя. Багато слів вдячності почули організатори цієї акції за те, що зголосилися подарувати радість Різдва тим, хто відбуває покарання, а також працівникам колонії. На знак подяки засуджені представили молоді вертеп, які самі організували.

Варто зазначити, що ув'язнені ЛВК № 30 і ті, що перебувають у Львівському слідчому ізоляторі, як і личить християнам, упродовж трьох днів Різдвяних свят молилися Божественну Літургію і прославляли Христа колядкою разом із в'язничним капеланом ЛА УГКЦ отцем Тарасом Миркою.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.kapelanstvo.info

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав привітав Блаженнішого Епіфанія18 грудня

У цей знаменний момент я простягаю руку від імені нашої Церкви до Вас та всіх православних братів, пропонуючи вам почати разом торувати наш...

МЕДІА
Prev Next