АКТУАЛЬНО

«Разом з о. Іваном Музичкою відходить у вічність ціла епоха нашої Церкви», – Глава УГКЦ

Вівторок, 23 лютого 2016, 16:29
Перебуваючи з робочим візитом у м. Римі, Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, висловив співчуття з приводу смерті о. Івана Музички, одного з найвідоміших священиків в УГКЦ і багатолітнього співпрацівника патріарха Йосифа (Сліпого).

Кілька хвилин після смерті о. Івана Блаженніший Святослав молився Панахиду біля тіла покійного у співслужінні з владикою Володимиром, Митрополитом Івано-Франківським, та владикою Венедиктом, Єпископом-помічником Львівської архиєпархії.

Висловлюючи свої співчуття з приводу смерті о. Івана, Глава УГКЦ зазначив, що «попри всі титули світлої пам’яті ієрея Івана, ми найперше будемо пам’ятати його як доброго вчителя, який вчив любити Бога і Україну». «Ми віримо, що все те, що залишив о. Іван як спадщину для своєї Церкви, уже сьогодні приносить рясні плоди», – додав Предстоятель УГКЦ.

Додамо, що о. Іван Музичка упокоївся в Бозі ввечері 22 лютого на 95-му році життя після кількамісячної хвороби легенів та дворазової госпіталізації. Похоронні богослужіння з погребенням відбудуться у четвер, 25 лютого. Заупокійну Божественну Літургію та чин погребення у крипті собору Святої Софії в Римі очолить Блаженніший Святослав.

Прес-служба товариства «Свята Софія»

Розпорядок похоронних богослужінь

Вівторок, 23 лютого

18:30 - Священичий парастас

Середа, 24 лютого

07:00 - Заупокійна Божественна Літургія і закриття домовини

14:30  - Заупокійна Божественна Літургія

18:30 – Священичий парастас

Четвер, 25 лютого

 07:00 – Заупокійна Божественна Літургія

16:00 – Заупокійна Божественна Літургія і погребення в крипті собору

ПУБЛІКАЦІЇ

«Символ віри»: хто такий Святий Дух?27 лютого

У 41-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над восьмим членом «Символу віри»: «І в...

МЕДІА
Prev Next