АКТУАЛЬНО

«Разом з о. Іваном Музичкою відходить у вічність ціла епоха нашої Церкви», – Глава УГКЦ

Вівторок, 23 лютого 2016, 16:29
Перебуваючи з робочим візитом у м. Римі, Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, висловив співчуття з приводу смерті о. Івана Музички, одного з найвідоміших священиків в УГКЦ і багатолітнього співпрацівника патріарха Йосифа (Сліпого).

Кілька хвилин після смерті о. Івана Блаженніший Святослав молився Панахиду біля тіла покійного у співслужінні з владикою Володимиром, Митрополитом Івано-Франківським, та владикою Венедиктом, Єпископом-помічником Львівської архиєпархії.

Висловлюючи свої співчуття з приводу смерті о. Івана, Глава УГКЦ зазначив, що «попри всі титули світлої пам’яті ієрея Івана, ми найперше будемо пам’ятати його як доброго вчителя, який вчив любити Бога і Україну». «Ми віримо, що все те, що залишив о. Іван як спадщину для своєї Церкви, уже сьогодні приносить рясні плоди», – додав Предстоятель УГКЦ.

Додамо, що о. Іван Музичка упокоївся в Бозі ввечері 22 лютого на 95-му році життя після кількамісячної хвороби легенів та дворазової госпіталізації. Похоронні богослужіння з погребенням відбудуться у четвер, 25 лютого. Заупокійну Божественну Літургію та чин погребення у крипті собору Святої Софії в Римі очолить Блаженніший Святослав.

Прес-служба товариства «Свята Софія»

Розпорядок похоронних богослужінь

Вівторок, 23 лютого

18:30 - Священичий парастас

Середа, 24 лютого

07:00 - Заупокійна Божественна Літургія і закриття домовини

14:30  - Заупокійна Божественна Літургія

18:30 – Священичий парастас

Четвер, 25 лютого

 07:00 – Заупокійна Божественна Літургія

16:00 – Заупокійна Божественна Літургія і погребення в крипті собору

ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next