АКТУАЛЬНО

РД «Покрова»: місце, де горить вогник родинного затишку

Середа, 18 жовтня 2017, 11:58
Отці салезіани разом із Родинним домом «Покрова» відзначали 10-річний ювілей. Родинний дім був заснований у 2007 році при парафії Покрову Пресвятої Богородиці, що у м. Львові, і визначався як будинок сімейного типу для хлопців-сиріт, позбавлених батьківської опіки, тих, які опинилися у складних життєвих ситуаціях.

Сьогодні в Родинному домі проживає 65 хлопців віком від 7 до 18 років. До роботи з дітьми залучені отці та брати салезіани, вихователі і помічники, вчителі і волонтери, які, наслідуючи приклад святого отця Боско, творять для дітей справжню родину. Основна мета та особливість Родинного дому – це індивідуальний підхід до кожної дитини, її супровід і виховання, яке базується на християнських цінностях і традиції Церкви.

Урочистості з нагоди ювілею збіглися зі святкуванням Покрови, від 13 до 15 жовтня. Зокрема, 14 жовтня під час урочистої Літургії, що відбувалася в церкві Покрови в день храмового свята, владика Гліб (Лончина) висловив свої вітання: «Цей Родинний дім – велика Божа благодать. Отці салезіани заснували цю школу (МНЦ. – Ред.), щоб виховувати молодь, дати їм у руки ремесло і, коли вони підуть у світ, щоб змогли дати собі раду… Окрім цього, отці салезіани виховують до життя у вірі, адже це найважливіша справа нашого життя – наша віра. Кожен має якесь своє покликання, ремесло, працю. Але найважливішою є віра, з якою ми живемо і виконуємо всі ці наші праці. А щоб скріпити віру потрібно молитви. І, власне, сьогоднішнє свято – це свято молитви…»

Відтак у Молодіжному центрі святого Івана Боско відбулася святкова програма за участю колишніх і нинішніх вихованців РД «Покрова» та гостей. “Родинний дім, який сьогодні святкує своє 10-ліття, є домом і сім’єю для тих 65 хлопців, які через різні життєві обставини опинилися поза сім’єю і без домашнього тепла. Наше Згромадження через Родинний дім повністю опікується хлопцями, даючи їм все необхідне, християнське виховання, освіту, впроваджує  їх у доросле життя”, – сказав на святкуванні настоятель спільноти Молодіжного центру святого Івана Боско о. Юрій Смакоус.

Цього дня для всіх присутніх у Родинному домі «Покрова» був організований святковий концерт та смачний почастунок. Свято продовжилося і в неділю, 15 жовтня, на молодіжній вечірці для старших вихованців Родинного дому і салезіанської молоді. «Pokrova Party» захопила всіх присутніх цікавими конкурсами, забавами, смачними ласощами та приємними несподіванками.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.sde.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала до миру 12 квітня

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звертається до всіх, у чиїй владі та компетенції зупинити вогонь і припинити обстріли,...

МЕДІА
Prev Next