АКТУАЛЬНО

Редемптористи провели реколекції для хлопців

Понеділок, 13 листопада 2017, 20:44
Реколекції для хлопців на тему «Повернення раю» відбулися 10-12 листопада 2017 року в монастирі Святого Альфонса у Львові. Духовна зустріч зібрала разом 15 юнаків зі Львова, Тернополя, Новояворівська, Ковеля та Кам’янця-Подільського.

Префект кандидатів Львівської провінції редемптористів о. Зміцєр Чарнель, який провадив реколекції, допомагав учасникам краще зрозуміти, чим є справжній рай і якими шляхами ми можемо повернути його у своє життя.

Із духовним словом до хлопців звернувся також владика Степан (Меньок), Екзарх Донецький, який розповів про приклад життя і служіння на Східній Україні новопреставленого владики Андрія Сапеляка та заохотив хлопців відважно відкликатися на Божий голос і не боятися жити для Бога.

Оскільки на час реколекцій припала друга неділя листопада, день, присвячений у Згромадженні молитві за покликання, учасники помолилися на Святій Літургії за нові покликання та за ласку витривання для редемптористів.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.cssr.lviv.uа

ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав: «Українська Церква - приклад свідчення істини»25 березня

"Мабуть, буде важко повірити, але сьогодні мучеників є більше, ніж у перші століття", - сказав Папа Франциск у своєму молитовному наміренні...

МЕДІА
Prev Next