АКТУАЛЬНО

Референт медичного капеланства відвідав Центр реабілітації «Галичина»

Четвер, 08 лютого 2018, 11:38
У вівторок, 7 лютого 2018 року, о. Сергій Білоконь, референт медичного капеланства Львівської архиєпархії, на запрошення медичного капелана о. Володимира Дмитріва здійснив візит до центру реабілітації осіб з інвалідністю «Галичина».

Під час зустрічі о. Сергій подякував о. Володимиру за сумлінну душпастирську опіку ввірених йому людей. Також о. Сергій подякував лікарському складу та пацієнтам закладу за їх прагнення духовного наповнення центру, а також за їхню жертовність і співпрацю з Львівською архиєпархією УГКЦ.

На завершення о. Сергій передав присутнім примірники книги «Навіки живі в пам’яті» – путівник для сімей загиблих (авторства голови медичного капеланства УГКЦ о. Руслана П’ясти) і зауважив, що тут цей путівник принесе найбільшу користь, бо в цьому місці є багато людей, які пережили втрату близьких.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ugcc.lviv.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

НАША СВЯТА СОФІЯ. Послання Глави УГКЦ з нагоди століття відновлення соборності українського народу та його держави16 січня

Дорогі в Христі брати і сестри! Упродовж своєї тисячолітньої історії наша Церква та наш народ уповні пережили у своєму тілі досвід...

МЕДІА
Prev Next