АКТУАЛЬНО

Ректор УКУ запропонував співпрацю українським банкірам

П'ятниця, 22 жовтня 2010, 00:34
«Для університетського середовища співпрацювати з банкірами - означає поширювати в суспільстві розуміння відповідального управління фінансами. Немає значення, скільки в нас грошей - має значення, як ми ними розпоряджаємося», - сказав о. Борис Ґудзяк 21 жовтня 2010 року на зустрічі з членами Асоціації банків Львівщини.
«Для університетського середовища співпрацювати з банкірами - означає поширювати в суспільстві розуміння відповідального управління фінансами. Немає значення, скільки в нас грошей - має значення, як ми ними розпоряджаємося», - сказав о. Борис Ґудзяк  21 жовтня 2010 року на зустрічі з членами Асоціації банків Львівщини. «Відсутність грошей не може бути причиною, щоб почуватися меншовартістним, – сказав Ректор УКУ. В Католицькому університеті у Львові студенти оплачують п’яту частину вартості навчання. Решта суми покривається пожертвами меценатів. Однак це не позбавляє студентів відчуття власної свободи та гідності». «Поширення відповідального управління фінансами не є чимось новим, – підкреслив о. Борис Ґудзяк. Вже на початку ХХ століття Греко-Католицька Церква запроваджувала дні ощадності. При цьому тогочасне суспільство було більш обмежене в ресурсах і технологіях, ніж тепер. Однак, навіть у той час поставали фінансові товариства і кооперативи, які відповідали потребам часу». Асоціація банків Львівщини створена в 1991 році. Серед 28 членів асоціації є п’ять комерційних банків та Банківський університет. Очолює асоціацію Олександр Іванов, керуючий Львівською філією ВАТ «Укрексімбанк».

Відділ інформації та зовнішніх зв’язків УКУ
http://ucu.edu.ua/news/3265/

ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next