АКТУАЛЬНО

Релігієзнавчий гурток для курсантів провели семінаристи

Середа, 14 лютого 2018, 10:03
12 лютого на зустріч релігієзнавчого гуртка до курсантів Національної академії сухопутних військ завітали семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ, які здійснюють служіння в медичних установах міста Львова.

Майбутні душпастирі під керівництвом помічника військового капелана Національної академії сухопутних військ, піддиякона Юрія Балуха, представили молодим військовим особливості душпастирського служіння серед дітей і підлітків, які проходять курс лікування у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі (Чорнобильська лікарня) та Львівській психіатричній лікарні.

Також семінаристи розповіли про благодійні акції, які щороку проводять для дітей і про паломництва та зустрічі, які організовують для працівників цих медичних установ.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.kapelanstvo.info

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку в Україні, борець з алкоголізмом та просвітитель українців22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next