АКТУАЛЬНО

Робота над "Душпастирським катехитичним порадником"

П'ятниця, 11 березня 2011, 19:55
9 березня 2011 року у Львові відбулося III засідання робочої групи з написання "Душпастирського катехитичного порадника". На засіданні було обговорено концепцію та план книжки, яка матиме чотири розділи: "Катехитичне навчання у житті парафії", "Катехизація у молитовному житті парафії", "Катехизація у соціальному житті парафії" та "Катехизація у спільнотному житті парафії".
9 березня 2011 року у Львові відбулося III засідання робочої групи з написання «Душпастирського катехитичного порадника». На засіданні було обговорено концепцію та план книги, яка матиме чотири розділи: "Катехитичне навчання у житті парафії", "Катехизація у молитовному житті парафії", "Катехизація у соціальному житті парафії" та "Катехизація у спільнотному житті парафії". До написання порадника будуть залучені всі єпархії та екзархати Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ. Нагадаємо, що опрацювати практичні поради для парафіяльних священиків у ділянці катехитичного служіння Катехитичній комісії доручив Синод Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви, який відбувався у Львові-Брюховичах 23-24 листопада 2010 року.  

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у свято Богоявлення Господнього20 січня

Цього дня просімо Господа Бога, щоб провадив нас далі в нашому паломництві від рабства до свободи. Просімо Його, щоб перед українським...

МЕДІА
Prev Next