АКТУАЛЬНО

Родини зі Сходу України взяли участь у християнському таборі

Вівторок, 30 липня 2019, 11:16
3 22 по 28 липня проходив сімейний християнський табір, організований парафією Архистратига Михаїла міста Люботина Харківської області (адміністратор о. Ігор Табака). До парафіян долучилися також друзі з Харкова, Запоріжжя, Кривого Рогу та Львова. Загальна кількість учасників становила 46 осіб.

Відбувалося усе це чудове дійство в м. Криворівня в садибі «У Зумера» на лоні дивовижної карпатської природи. Як сказала одна із учасниць, «п’єш каву – бачиш гори, молишся – теж гори». Вони викликають величезне захоплення і замилування. Хотілося лише дякувати Богові і прославляти Його всемогутність!

Метою табору було особисте зближення з Богом, зростання у вірі, спільне проведення часу із сім’єю та спілкування з однодумцями. Цьому сприяла щоденна участь у Літургії та Вечірні, сповіді та духовні розмови, катехизація.

Походи в гори та екскурсії музеями проводили унікальні краєзнавці Василь та Іван Зеленчуки. Їх можна слухати і писати енциклопедії. Мабуть, жоден урок історії не передасть дітям стільки любові до рідного краю, як розповіді цих людей, можливість побачити на власні очі предмети старожитності, почути про них.

Щодня відбувалася і катехизація, окремо для різних дитячих вікових груп і дорослих.

Один із вечорів був присвячений оновленню стосунків у подружжі і відбувся при свічках у супроводі романтичної музики.

Звичайно, не обійшлося і без «Великої гри», в якій брали участь і змагалися сім’ї.

Повідомила Ірина Табака, м. Люботин


ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Степан Сус: «Тарас Матвіїв був українцем у своїй країні і ми мусимо продовжити його свідчення і героїзм»15 липня

Владика Степан Сус особисто знав полеглого Героя Тараса Матвіїва з яким прощався сьогодні Львів. На переконання єпископа, ми повинні взяти...

МЕДІА
Prev Next