АКТУАЛЬНО

Розпочалася віднова духа для священнослужителів Івано-Франківської архиєпархії

Середа, 27 червня 2018, 11:10
25 червня розпочалася віднова духа для священнослужителів Івано-Франківської архиєпархії. Цього року традиційні реколекції відбуватимуться у чотири тури, три з яких проходитимуть у стінах духовної семінарії, а у вересні останній – в реколекційно-катехитичному комплексі урочища Підлюте.

За час духовної віднови понад 350 єреїв матимуть нагоду почерпнути для себе щось нове з  повчального слова єромонаха Андрія Цікало, ЧНІ.

Програма реколекцій розрахована на чотири дні та хоплює не тільки науки від проповідника, але й насичену молитовну програму церковного правила, ділення власним душпастирським досвідом і приватні духовні розмови з реколектантом.

У перший день віднови духа о. Андрій у проповідях наголосив на важливості заново пережити зустріч із Христом. Роздумуючи над уривками Євангелія від Марка, отець-реколектант вміло провів паралелі біблійних часів і сьогодення, закликаючи наслідувати Господа у виконанні щоденних справ та обов`язків.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Спосіб молитви: як це – молитися безперестанку?27 червня

У сьомому випуску проєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ розпочав серію роздумів про спосіб молитви....

МЕДІА
Prev Next