АКТУАЛЬНО

Розпочалася віднова духа для священнослужителів Івано-Франківської архиєпархії

Середа, 27 червня 2018, 11:10
25 червня розпочалася віднова духа для священнослужителів Івано-Франківської архиєпархії. Цього року традиційні реколекції відбуватимуться у чотири тури, три з яких проходитимуть у стінах духовної семінарії, а у вересні останній – в реколекційно-катехитичному комплексі урочища Підлюте.

За час духовної віднови понад 350 єреїв матимуть нагоду почерпнути для себе щось нове з  повчального слова єромонаха Андрія Цікало, ЧНІ.

Програма реколекцій розрахована на чотири дні та хоплює не тільки науки від проповідника, але й насичену молитовну програму церковного правила, ділення власним душпастирським досвідом і приватні духовні розмови з реколектантом.

У перший день віднови духа о. Андрій у проповідях наголосив на важливості заново пережити зустріч із Христом. Роздумуючи над уривками Євангелія від Марка, отець-реколектант вміло провів паралелі біблійних часів і сьогодення, закликаючи наслідувати Господа у виконанні щоденних справ та обов`язків.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

20 серпня відзначають 135-ліття від дня народження блаженного Омеляна Ковча20 серпня

20 серпня 1884 року 135 років тому в c. Космач (Косівський повіт на Гуцульщині) у священничій сім'ї народився блаженний священномученик...

МЕДІА
Prev Next