АКТУАЛЬНО

Розпочалася Генеральна капітула у Згромадженні Воплоченого Слова

Субота, 02 липня 2016, 10:18
1 червня у містечку Монтефіясконе (провінція Вітербо) в Італії відбулося відкриття 7-ї Генеральної капітули Згромадження Воплоченого Слова. Євхаристійне Богослужіння у храмі Святої Маргарити очолив кардинал Анджело (Содано), декан Колегії кардиналів, у співслужінні із ще чотирма єпископами та великою кількістю священиків Згромадження. Під час молитви капітулярні отці склали відповідну присягу.

Генеральна капітула проходитиме протягом червня в міжнародній семінарії Згромадження в Монтефіясконе. Учасниками є 63 священики з 15 провінцій (а це 34 країни, в яких служать священики Воплоченого Слова). Від української делегації «Зарваницька Божа Матір» учасниками є ієрм. Теодор Мацапула, ВС, настоятель Згромадження в Україні, та ієрм. Григорій Рогацький, ВС, як обраний отцями делегат. На цій капітулу буде обрано також Генерального настоятеля, його радників, а відтак і настоятелів провінцій.

Того ж дня, із вечора, розпочинаються духовні вправи, щоб допомогти отцям-учасникам Капітули відкритися на дію Святого Духа, якому і поручаються всі рішення та плоди Капітули.

Прес-центр Згромадження з Італії

ДОВІДКА:

Згідно з Конституціями Згромадження, Генеральна капітула є вищим органом управління Згромадження (п. 284).

Генеральна капітула скликається кожні шість років для обирання Генерального настоятеля та для розгляду інших питань (п. 285).

Головними питаннями, які розглядаються на Генеральній капітулі, є:

1) захист спадщини Згромадження Воплоченого Слова, дбання про її пристосування і відновлення; обирання Генерального Настоятеля і установлення зобов’язуючих норм для всього Згромадження Воплоченого Слова;

2) реформа певного пункту Конституцій за попередньою апробацією двох третіх частин членів Генеральної капітули, яку затвердить компетентний церковний уряд;

3) перегляд і поновлення генеральних Директорій, регламентів та інших норм;

4) розподіл усього Згромадження Воплоченого Слова на Провінції; Віце-провінції та Делегації, а також їх скасування;

5) визначення способу додержання євангельських рад;

6) розгляд інших важливих питань, побажань та пропозицій, які добровільно виносяться (п. 294).

iveukraine.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Чому треба молитися насамперед за інших, а потім за себе?06 червня

Сьогодні в нашій бесіді я запрошую всіх вас зробити наступний крок у нашому духовному пошукові справжньої молитви.

МЕДІА
Prev Next