АКТУАЛЬНО

Розпочалися реколекції для родин священників Харківського екзархату

Вівторок, 23 червня 2020, 16:40
23 червня розпочалися реколекції для священників Харківського екзархату та їхніх родин. Дні духовної віднови відбуваються у мальовничому селі Олефирівка Полтавської області під проводом о. Корнилія Яремака, ЧСВВ.

Зустрічі об’єднані темою “Слово Боже, втілене в слово людське” і запрошують учасників до роздумів про Святе Письмо, про його зв’язок із життям, про зустріч Бога і людини, про спілкування в молитві.

Реколекції розпочалися Святою Літургією, яку очолив екзарх Харківський Василій Тучапець. У своєму слові архиєрей привітав реколектанта о. Корнилія, священників екзархату, їх дружин і дітей, а також аніматорів. Владика Василій пригадав слова святого апостола Павла, який говорив про два закони: з одного боку, людина хоче робити добро, але його не робить, з іншого –вона не хоче робити зла, проте його робить. “В нашому життя трапляється подібне, тому бажаю вам, щоб ці реколекції допомогли нам стати тими, хто хоче робити і робить добро”, – побажав екзарх Харківський.

Пресслужба Харківського екзархату

 


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next