АКТУАЛЬНО

Салезіани організовують Молодіжний форум

Вівторок, 25 липня 2017, 12:01
Згромадження отців салезіан запрошує усіх охочих взяти участь у салезіанському молодіжному форумі «Стирай межі». Він відбуватиметься у Духовному відпустовому центрі УГКЦ с. Новосілка, що на Львівщині. Впродовж трьох днів, з 4 по 6 серпня, усім учасникам обіцяють чудову атмосферу, нові знайомства, життя в наметах, нічну ватру, мегаквести та багато різних цікавинок.

Село Новосілка відоме своїм чудотворним джерелом та іконою Божої Матері. У час комуністичного гоніння й переслідування Церкви це святе місце було занедбане. Отці салезіани, які в 2013 році на прохання Архиєпископа і Митрополита Львівського перейняли опіку над цією місциною, відродили її і розбудували тут Духовний відпустовий центр, який став центром духовності, особливо для дітей та молоді як  Львівської архиєпархії, так і всієї Української Греко-Католицької Церкви, відповідно до харизми салезіанського згромадження.

Західне бюро Живого ТВ за матеріалами sdbua.net

ПУБЛІКАЦІЇ

«Християни вірять у Бога-альтруїста», - Глава УГКЦ про альтруїзм як спосіб життя християн21 січня

У першому прямому ефірі 2018 року інтерактивного проекту «Відкрита Церква» на «Живому ТБ» Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав пояснив...

МЕДІА
Prev Next