Сайт «ДивенСвіт» запрошує молодь разом читати Святе Письмо
АКТУАЛЬНО

Сайт «ДивенСвіт» запрошує молодь разом читати Святе Письмо

Середа, 07 лютого 2018, 12:19
Команда сайту Патріаршої молодіжної комісії «ДивенСвіт» запрошує молодь разом читати Святе Письмо. Натхненні ініціативою польського священика прочитати разом Біблію за допомогою Фейсбуку, молоді люди вирішили запросити до доброї справи своїх співвітчизників.

Отець Войцех Венгжиняк (Wojciech Węgrzyniak) запропонував читати всього один розділ на день. Священик поставив акцент на систематичному читанні текстів. До речі, під час проведення акції читання однієї книги Біблії на місяць, отець Войцех отримав допис від жінки, яка, дізнавшись, що хвора на рак, написала, що не хоче помирати, не прочитавши Біблії. Узявши участь в акції, жінка невдовзі дізналася, що одужала.

«Для чого взагалі читати Біблію? Ми знаємо, що їмо для того, щоб росло тіло. Святе Письмо читаємо для того, щоб росла душа», - каже отець.

Ця ідея, а також відгуки читачів про бажання читати разом Святе Письмо і спонукали творців ДивенСвіту розпочати таку акцію. Отож, щодня на фейсбук-сторінці ДивенСвіту о 20:00 з’являтиметься один розділ Святого Письма. «І так, маленькими кроками, ми спільно втілимо давню мрію. Ваші лайки, поширення і прочитаний щодня розділ – головне для нашої команди. Під кожним розділом у коментарях Ви зможете ставити свої запитання, вести обговорення», - заохочують організатори акції, яка розпочинається 12 лютого.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.dyvensvit.org

ПУБЛІКАЦІЇ

Капелан Андрій Зелінський: «Нову Україну "Новою поштою" нам ніхто не пришле»16 серпня

Єдиний у країні штатний капелан, який пройшов смугу перешкод і отримав берет морпіха, вважає, що прийшов час не просто готувати захисників...

МЕДІА
Prev Next