АКТУАЛЬНО

СD-диск розповість про вчення, уряд, життя та діяльність Папи Римського

П'ятниця, 21 січня 2011, 12:00
В Івано-Франківській єпархії випустили СD-диск (формату mp3) «Тu еs Petrus – Ти є Петро», що містить цикл із 55 радіолекцій про вчення, уряд, життя та діяльність Папи Римського як намісника святого апостола Петра. Їх автором та ведучим є о. Йосафат Бойко, ВС. Радіолекції були підготовлені на основі навчань Римських Архиєреїв Івана Павла ІІ і Венедикта XVI, книги о. Климентія Корчагіна та інтернет-матеріалів.
В Івано-Франківській єпархії випустили СD-диск (формату mp3) «Тu еs Petrus – Ти є Петро», що містить цикл із 55 радіолекцій про вчення, уряд, життя та діяльність Папи Римського як намісника святого апостола Петра. Їх автором та ведучим є о. Йосафат Бойко, ВС. Радіолекції були підготовлені на основі навчань Римських Архиєреїв Івана Павла ІІ і Венедикта XVI, книги о. Климентія Корчагіна та інтернет-матеріалів. Двічі на тиждень їх можна почути в ефірі радіо «Дзвони».

 

Прес-центр парафії Святих Кирила і Методія

ПУБЛІКАЦІЇ

Підсумковий комунікат 22-ї Зустрічі східних католицьких єпископів Європи17 вересня

З 12 по 14 вересня в Українській папській колегії святого Йосафата в Римі відбулася щорічна Зустріч східних католицьких єпископів Європи....

МЕДІА
Prev Next