АКТУАЛЬНО

СD-диск розповість про вчення, уряд, життя та діяльність Папи Римського

П'ятниця, 21 січня 2011, 12:00
В Івано-Франківській єпархії випустили СD-диск (формату mp3) «Тu еs Petrus – Ти є Петро», що містить цикл із 55 радіолекцій про вчення, уряд, життя та діяльність Папи Римського як намісника святого апостола Петра. Їх автором та ведучим є о. Йосафат Бойко, ВС. Радіолекції були підготовлені на основі навчань Римських Архиєреїв Івана Павла ІІ і Венедикта XVI, книги о. Климентія Корчагіна та інтернет-матеріалів.
В Івано-Франківській єпархії випустили СD-диск (формату mp3) «Тu еs Petrus – Ти є Петро», що містить цикл із 55 радіолекцій про вчення, уряд, життя та діяльність Папи Римського як намісника святого апостола Петра. Їх автором та ведучим є о. Йосафат Бойко, ВС. Радіолекції були підготовлені на основі навчань Римських Архиєреїв Івана Павла ІІ і Венедикта XVI, книги о. Климентія Корчагіна та інтернет-матеріалів. Двічі на тиждень їх можна почути в ефірі радіо «Дзвони».

 

Прес-центр парафії Святих Кирила і Методія

ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Володимир Війтишин про відродження Церкви та України 30 років тому25 червня

Представляємо низку публікацій з архіву «Галичини» про події 30-річної давнини на теренах Прикарпаття, коли починала розвалюватися...

МЕДІА
Prev Next