АКТУАЛЬНО

Секретар Конгрегації Східних Церков молився з українською громадою в Римі

Понеділок, 09 березня 2015, 14:36
8 березня у соборі Святої Софії в Римі відбулась Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив владика Циріл Васіль, Секретар Конгрегації для Східних Церков.

Візит Архієпископа до української громади відбувся на запрошення о. Марка Семегена, настоятеля собору. У Божественній Літургії з ним співслужили представники ректорату та студенти Українського папського інституту Святої Покрови. Богослужіння супроводжував співом змішаний хор інституту Святої Покрови та папської колегії “Руссікум”. 

Владика Циріл у своїй проповіді звернувся до вірних із духовним словом, пояснюючи євангельський уривок про зцілення розслабленого, а після молитви висловив українській спільноті слова підтримки та солідарність “з українським народом, який переживає такі важкі часи випробування”. На згадку  про візит о. Марко подарував владиці Цірілу пам’ятну медаль Патріарха Йосифа (Сліпого), виготовлену з нагоди 30-х роковин його смерті.

 

Прес-служба товариства “Свята Софія”

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next