АКТУАЛЬНО

Секретар Синоду Єпископів УГКЦ закликав міжнародну спільноту робити рішучі кроки для відновлення миру в Україні

П'ятниця, 18 липня 2014, 14:35
18 липня владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, помолився перед посольством Нідерландів у Києві за упокій загиблих у збитому терористами Боїнгу 777.

У коментарі ЗМІ владика Богдан сказав, що прийшов висловити співчуття і молитовну близькість родинам загиблих. «Немає чужого горя, − наголосив він в одному з коментарів, − кожне горе, де б воно не трапилося, є спільним горем нас усіх. І це спонукає нас до солідарності та молитви за страждаючих».

Водночас цей злочин, на думку Секретаря Синоду Єпископів УГКЦ, вкотре показує, що агресія проти України несе загрозу не лише безпосередньо українській державності та українському народові, − вона загрожує миру і безпеці в цілому світі.

У коментарі нідерландському телебаченню владика Богдан висловив думку, що якби раніше не було допущено ескалації агресії проти України у східних регіонах, то, напевно, не дійшло б до цього жахливого вчорашнього злочину терористів проти мирних людей різних національностей.

Тому єпископ ще раз закликав міжнародну спільноту зробити все можливе, щоб якнайшвидше відновити мир в Україні, бо «кожен день військової агресії несе зі собою нові невинні жертви».

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Греко-католики довіряють Церкві більше, ніж представники інших конфесій в Україні24 травня

Респонденти, які є прихильниками Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ), довіряють Церкві більше, ніж представники інших конфесій...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1403
clr:53
cch:-no-
sql:0.1100
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,309,568
m: 2,978,544